Masaj Kursu
Masaj Kursu -  (Masöz / Masör) / İzmir

Modern hayatın insanı monotonlaştıran sistematiği içerisinde stresten boğulan birçok insan var. Bu insanların hayata yeniden dönmelerini sağlayan yegane iksir ise masaj diyebiliriz. Günümüz insanının yaşadığı kronik stresin en büyük nedenleri arasında; yoğun şekilde geçen iş hayatı, gelişen şehirlerdeki trafik, altyapı sorunları yer alıyor.

Betonlaşan hayatlar içerisinde özüne dönmek isteyen herkes, masajla bir nevi yenilenerek enerjik ve stressiz bir şekilde hayatına devam ediyorlar. Eskiden gelen şifa kaynağı: Masaj
Stresli hayatın içerisinde nefes almak kabilinden tercih edilen masajlar, eskiden beri insanların rağbet gösterdiği ve önemsediği bir alternatif sağlık uygulaması olarak gelişmeye devam ediyor.

Masaj sektöründe meydana gelen gelişmeler, yenilikler ve sektörün ihtiyaç duyduğu kalifiyeli eleman ihtiyacı, modern insanın masajı daha fazla hayatına dahil etmek istemesinin bir sonucu. Bu anlamda, İzmir masaj kursu hizmeti vererek, sektörün ihtiyaçlarını karşılayabilecek terapistlerin yetişmesini sağlıyor ve masaja olan yoğun ilginin artmasına bağlı oluşan talebi ekonomiye dönüştürebilecek girişimlerin doğmasını teşvik ediyoruz.
 

MEB Onaylı Masaj Sertifikasıyla Kendi İşinizin Patronu Olun!
Herkes kendi işinin patronu olmak ister ancak bunun için ne yapacağı konusunda bir fikri yoktur. Bu anlamda dikkat edilmesi gereken şey, yapacağınız işin bir pazarının olup olmadığını iyi araştırma yapmış olmanızdır. Masaj sektörü, kendisine zaman ayırmak ve stresten daha uzak bir şekilde yaşamak isteyen insanların giderek talep ettiği bir hizmet şeklidir. Sizde MEB onaylı masaj sertifikası ve eğitimini alarak iyi bir terapist olabilir, kendi SPA Merkezinizi bile kurabilirsiniz..!

Kurs eğitimi sonrası istihdam desteği
Kariyer hedefinizi iyi bir SPA merkezinde masör-masöz olarak  planlayabilirsiniz. Kursumuzdan başarılı şekilde mezun olan kişilere, istihdam desteği sağlayarak kariyer hedeflerinin gerçekleşmesine katkıda bulunuyoruz. Masör - Masöz olmak istiyorum diyen herkes için profesyonel eğitim müfredatıyla hizmet veren İzmir masaj kursu, uzman eğitimcileriyle tüm masaj yöntemlerinin uygulamalı olarak öğrenilmesini sağlıyor.
 
Neden bizi tercih etmelisiniz?
Merkezimizde birçok mezun vererek, sektörün ihtiyacını karşılayan bir merkez konumuna gelmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Bu mutluluk, masaj sektörüne yön verecek kişilerin yetişmesinde büyük bir motivasyon kaynağımız olarak maksimum faydanın öğrencilerimize kazandırılmasını sağlıyor. 
Mezunlarımıza Türkiye ve Avrupa’da geçerli olan MEB onaylı masaj sertifikası takdim ederek, kendi işyerlerini açabilecek ruhsata ve mesleki yeterliliğe sahip şekilde mezun olma imkanı yaratıyoruz. SPA merkezilerinde,  5 Yıldızlı lüks otellerde ve daha farklı güzellik merkezlerinde çalışmalarını sağlayacak istihdam destekleri sunuyoruz.
Profesyonel eğitmenlerimizle, kursiyerlerimizin en iyi şekilde masöz - masörlük kursunu tamamlamalarını sağlıyoruz. Bu anlamda, masaj sektöründe en çok talep edilen uygulamaları, ortaya çıkan yenilikleri ve değişimleri de kursiyerlerimize öğreterek, kendilerini bu alanda sürekli geliştirebilecekleri bir sistem oluşturuyoruz. 
 

 Sevgi Akademinin Sizler İçin Hazırladığı Profesyonel Masaj Eğitimi Programından Mezun Olunca Hayatınızda Neler Değişir?

1. Eğitim Programımıza katılan ve başarı ile tamamlayan tüm kursiyerlerimiz profesyonel meslek yaşantılarına yönelik MEB onaylı 608 saatlik masaj sertifikası almaya hak kazanmaktadır.
2. Kariyer hedeflerinizi yönlendirerek, hayalinizdeki iş yerinizin temellerini atabilecek, profesyonel hizmet sunabileceğiniz masaj veya SPA merkezinizi kurarak, sektörde gerekli olan yeterliliğe sahip hale geleceksiniz.
3. Edindiğiniz donanım ile profesyonel olarak hizmet sunan tüm SPA merkezi ve masaj salonlarında yönetici, yetkili veya uzman masör- masöz olarak çalışabileceksiniz.
4. Milli Eğitime bağlı, özel eğitim veren kurs açarak hizmetlerinizi müşterilerinize bu yönde sunabileceksiniz.
5. Talep doğrultusunda kişilere özel hizmet vererek, her tür uygun ev, otel, güzellik salonu gibi mekanlarda masaj hizmeti verebileceksiniz.
Sevgi Akademi'den mezun olan tüm kursiyerlerine anlaşmalı olduğu merkezlerde iş desteği sunmaktadır.

 
Masaj kursu fiyatları ve ücretleri hakkında detaylı bilgi almak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz...

Masör / Masöz Kursu İçin Gerekli Olan Belgeler;

  • Okuryazar olan her bir birey bu kursa katılabilir.
  • Öğrenim seviyesini gösteren diploma,
  • İkametgâh
  • Nüfus Cüzdanı Fotokopisi,
  • Fotoğraf ( 3 Adet )
 
 
Sevgi Akademi tarafından verilen son derece profesyonel ve özellikle de staj ve işe yerleştirme destekli masör/masöz kursunu başarıyla tamamlayan kursiyerlerimize eğitimin sonunda T.C. Milli Eğitim Bakanlığınca onaylı ve uluslararası geçerliliğe sahip "608 Saatlik Masör/Masöz Sertifikası" verilecektir.
Niyetiniz ciddi, amacınız başarı ise sizi de Sevgi Akademiye bekleriz.

Sizi Arayalım